Forum Życie i Śmierć

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forum Życie i Śmierć

martyna martyna och martyna


+9
arofaz
omnomnom
huehuehłe
ADOLF HITLER
Andrzej_
keczap
sajgona
Breivik
kuwancka
13 posters

    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD

    Poll

    Chuj?

    [ 3 ]
    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_left9%uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_right [9%] 
    [ 1 ]
    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_left3%uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_right [3%] 
    [ 2 ]
    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_left6%uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_right [6%] 
    [ 2 ]
    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_left6%uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_right [6%] 
    [ 5 ]
    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_left15%uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_right [15%] 
    [ 6 ]
    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_left18%uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_right [18%] 
    [ 5 ]
    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_left15%uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_right [15%] 
    [ 9 ]
    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_left27%uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Bar_right [27%] 

    Wszystkich Głosów: 33
    Andrzej_
    Andrzej_
    Wyga
    Wyga


    Liczba postów : 317
    Join date : 07/04/2013
    Age : 29
    Skąd : Wrocław

    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Empty Re: uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD

    Pisanie by Andrzej_ Wto Kwi 09, 2013 3:53 pm

    dziadek wujka kutas równy
    ponad13lat
    ponad13lat
    Użytkownik
    Użytkownik


    Liczba postów : 60
    Join date : 15/04/2013
    Skąd : sTroiji

    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Empty Re: uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD

    Pisanie by ponad13lat Pon Kwi 15, 2013 2:08 am

    sam tuszcz i ubustwo wpierdalac wraz z brudem
    avatar
    SynBogdana
    Nowociota
    Nowociota


    Liczba postów : 13
    Join date : 09/04/2013
    Age : 109
    Skąd : cipa

    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Empty Re: uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD

    Pisanie by SynBogdana Czw Kwi 18, 2013 11:33 am

    adrian sz puchalke
    ponad13lat
    ponad13lat
    Użytkownik
    Użytkownik


    Liczba postów : 60
    Join date : 15/04/2013
    Skąd : sTroiji

    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Empty Re: uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD

    Pisanie by ponad13lat Czw Kwi 18, 2013 8:01 pm

    Bogdan, ty kurwo niebieska

    Sponsored content


    uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD - Page 2 Empty Re: uwaga frajerzy, mam wazny komunikat XD

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 11:47 am